Wyszukiwarka:
Aktualności

The Chosen - film biblijny

2022-12-27

News
Relacja z panelu dyskusyjnego nt. filmu - Opole, Biblioteka Miejska - ks. M. Lis; ks. J. Kochel; ks. A. Demitrów; por. doxa; zob. także muzyka-niniwa; recenzja-ks.Lis
* Drugi sezon bijącego rekordy popularności serialu "The Chosen" już wkrótce dostępny będzie z polskim lektorem. Emitowany będzie w serwisach streamingowych oraz w TVP.

18 lutego serial z polskim lektorem pojawi się na platformach streamingowych: https://www.cda.pl/, https://rafaelkino.pl/, https://katoflix.pl/. Jest także możliwość zwrócenia się do kin z prośbą o zorganizowanie seansu na dużym ekranie. W sprzedaży pojawią się także płyty DVD i Blu-Ray.

Jak dowiedzieliśmy się w Redakcji Audycji Katolickich TVP, drugi sezon "The Chosen" z lektorem emitowany będzie także w wiosennej ramówce TVP1. Kolejne odcinki oglądać można będzie od 5 marca w każdą niedzielę o godz. 10:45.

Zobacz też: Na początku był zachwyt (GN)

Pierwszy sezon serialu emitowany był w Telewizji Polskiej od 27 grudnia do 5 stycznia 2023 roku.

Jak czytamy na polskiej stronie serialu, "The Chosen jest największym projektem medialnym wszech czasów finansowanym przez społeczność. Do tej pory przetłumaczony na 62 języków, z 442 000 000 wyświetleń, konsekwentnie utrzymuje się w rankingu 50 najlepszych aplikacji w kategorii 'rozrywka'iOS i Android. Dzięki zbiórkom na platformach crowdfundingowych udało się zebrać już prawie 30 milionów dolarów, co jest absolutnym rekordem w świecie seriali".

zob. AHPozostałe tematy
Aktualności

Katechezy eucharystyczne

Kongres Eucharystyczny w diecezji gliwickiej stał się okazją do zaangażowania poszczególnych wiernych, jak i grup, stowarzyszeń i ruchów lokalnego Kościoła. Studenci Wydziału Teologicznego UO przygotowali cykl katechez dla młodzieży, by odpowiedzieć na apel Biskupa Gliwickiego i włączyć się w przygotowanie do dobrego przeżycia tego czasu łaski; zob. Wprowadzenie. Katecheza VIII.

więcej

Dzieło Wspierania Powołań

Biskup Gliwicki w specjalnym komunikacie przestawił inicjatywę powołania Różańcowego Dzieła Wspierania Powołań. "Najbardziej potrzebnym, a jednocześnie najprostszym sposobem towarzyszenia powołanym, jest nasza modlitwa, do której zachęcam gorąco wszystkich diecezjan" - przekonywał. Zapraszamy uczniów i sympatyków Szkoły Słowa do włączenia się w to dzieło; zob. poniżej

więcej
zobacz wszystkie

Liczba wizyt: 14292076

Tweety na temat @Ssb24pl Menu
Menu