Wyszukiwarka:
Aktualności

Orszak Trzech Króli 2023

2023-01-02

News
Orszak Trzech Króli tradycyjnie wyrusza również w diecezji gliwickiej. Referat ds. Nowej Ewangelizacji zaprasza na spotkanie i wspólne kolędowanie w dniu 6 stycznia 2023 r. w kilku miastach: Gliwice, Bytom, Lubliniec, Tarnowskie Góry, Zabrze; zob. GGN poniżej* ORSZAK TRZECH KRÓLI – 06.01.2023

Referat ds. Nowej Ewangelizacji Kurii Diecezji Gliwickiej zaprasza na Orszak Trzech Króli, w Gliwicach o godz. 14.00 ruszą trzy strumienie zbiegające się na rynku:

a. pierwsza grupa niebieska – ze skweru nad DTŚ;

b. druga grupa żółta – od kościoła św. Krzyża;

c. trzecia grupa czerwona – od kościoła św. Michała. Wszystkie grupy zmierzają na rynek w Gliwicach, gdzie obędzie się oddanie pokłonu Dzieciątku i wspólne kolędowanie; zob.


Oficjalny spot; zob. https://orszak.org/


Pozostałe tematy
Aktualności

Dzieło Wspierania Powołań

Biskup Gliwicki w specjalnym komunikacie przestawił inicjatywę powołania Różańcowego Dzieła Wspierania Powołań. "Najbardziej potrzebnym, a jednocześnie najprostszym sposobem towarzyszenia powołanym, jest nasza modlitwa, do której zachęcam gorąco wszystkich diecezjan" - przekonywał. Zapraszamy uczniów i sympatyków Szkoły Słowa do włączenia się w to dzieło; zob. poniżej

więcej

Katechezy eucharystyczne

Kongres Eucharystyczny w diecezji gliwickiej stał się okazją do zaangażowania poszczególnych wiernych, jak i grup, stowarzyszeń i ruchów lokalnego Kościoła. Studenci Wydziału Teologicznego UO przygotowali cykl katechez dla młodzieży, by odpowiedzieć na apel Biskupa Gliwickiego i włączyć się w przygotowanie do dobrego przeżycia tego czasu łaski; zob. Wprowadzenie. Katecheza VII.

więcej
zobacz wszystkie

Liczba wizyt: 14274933

Tweety na temat @Ssb24pl Menu
Menu