Wyszukiwarka:
Aktualności

Pieśni maryjne w wykonaniu kleryków WMSD

2023-05-19

News
Schola Wyższego Seminarium Duchownego w Opolu prezentuje pierwsze nagranie pieśni maryjnych z cyklu "Śpiewajmy Maryi" w Sanktuarium Matki Bożej Pokornej w Rudach; zob. rudy-parafia.pl; GN 20/23.
* Pierwsze nagranie powstało w Sanktuarium Matki Bożej Pokornej w Rudach w diecezji gliwickiej. Na organach zagrał kleryk Patryk Pfeifer.

"Mili chrześcijanie"w wykonaniu scholi kleryków:
* Polecamy również czuwanie młodzieży z bpem Sławomirem Oderem przed święceniami kapłańskimi; zob. GN 20/23


Czuwanie przed święceniami kapłańskimi


Pliki do pobrania:

  1. 231942_T8NQ_715250_7010622523572383152_n_98.jpg.webp
Pozostałe tematy
Aktualności

Katechezy eucharystyczne

Kongres Eucharystyczny w diecezji gliwickiej stał się okazją do zaangażowania poszczególnych wiernych, jak i grup, stowarzyszeń i ruchów lokalnego Kościoła. Studenci Wydziału Teologicznego UO przygotowali cykl katechez dla młodzieży, by odpowiedzieć na apel Biskupa Gliwickiego i włączyć się w przygotowanie do dobrego przeżycia tego czasu łaski; zob. Wprowadzenie. Katecheza VIII.

więcej

Dzieło Wspierania Powołań

Biskup Gliwicki w specjalnym komunikacie przestawił inicjatywę powołania Różańcowego Dzieła Wspierania Powołań. "Najbardziej potrzebnym, a jednocześnie najprostszym sposobem towarzyszenia powołanym, jest nasza modlitwa, do której zachęcam gorąco wszystkich diecezjan" - przekonywał. Zapraszamy uczniów i sympatyków Szkoły Słowa do włączenia się w to dzieło; zob. poniżej

więcej
zobacz wszystkie

Liczba wizyt: 14303560

Tweety na temat @Ssb24pl Menu
Menu