Wyszukiwarka:
Aktualności

Biblijny model wychowania

2023-09-01

News
W parafii MB Częstochowskiej w Knurowie w niedzielę 10 września br. odbędzie się promocja i prezentacja książki Drogi wychowania. Elementarz pedagogii biblijnej. Elementarz jest pomocą skierowaną do rodziców i dziadków podejmujących trud wychowania w rodzinach wg Pisma Świętego; zob. Drogi.
Pozostałe tematy
Aktualności

Dzieło Wspierania Powołań

Biskup Gliwicki w specjalnym komunikacie przestawił inicjatywę powołania Różańcowego Dzieła Wspierania Powołań. "Najbardziej potrzebnym, a jednocześnie najprostszym sposobem towarzyszenia powołanym, jest nasza modlitwa, do której zachęcam gorąco wszystkich diecezjan" - przekonywał. Zapraszamy uczniów i sympatyków Szkoły Słowa do włączenia się w to dzieło; zob. poniżej

więcej

Katechezy eucharystyczne

Kongres Eucharystyczny w diecezji gliwickiej stał się okazją do zaangażowania poszczególnych wiernych, jak i grup, stowarzyszeń i ruchów lokalnego Kościoła. Studenci Wydziału Teologicznego UO przygotowali cykl katechez dla młodzieży, by odpowiedzieć na apel Biskupa Gliwickiego i włączyć się w przygotowanie do dobrego przeżycia tego czasu łaski; zob. Wprowadzenie. Katecheza VII.

więcej
zobacz wszystkie

Liczba wizyt: 14280831

Tweety na temat @Ssb24pl Menu
Menu