Wyszukiwarka:

XXV Niedziela zwykła – 19.09.2021

Ewangelia Chrystusa zawiera wiele pouczeń, które wydają się być po ludzku sprzeczne, a nawet niedorzeczne, a więc nie do pojęcia. Jeśli ktoś chce być pierwszym, musi być ostatnim, a jeśli jest bogatym, musi stać się biednym. Kto myśli o pozyskaniu mądrości, musi stać się głupim, a nawet kto chce żyć, musi umierać. Trudny jest do (...)

Paweł w Koryncie

Apostoł Narodów św. Paweł był odważnym i nieustraszonym misjonarzem, który docierał do Żydów i pogan z Ewangelią radości i nadziei. On też przekonywał "czcicieli Boga" - poszukujących i wątpiących - do odważnego wyznania wiary, ponieważ sam wcześniej usłyszał od Pana: Przestań się lękać, a przemawiaj i nie milcz, bo Ja jestem z tobą...!

Polecamy

Edukacja osób starszych

Ukazała się monografia Wprowadzenie do edukacji osób starszych. Edukacji osób w wieku senioralnym (geragogika) należy do jednej z subdyscyplin stosowanych (praktycznych) pedagogiki; zob. GGN 11/2021; RW WTUO; warto przeczytać/311

więcej

Dziękujemy - zapraszamy!

2021-09-13

Dziękujemy za ponad 8 mln odwiedzin na naszej stronie. Pozdrawiamy wszystkich uczniów i sympatyków Szkoły Słowa Bożego! Redakcja.

więcej
zobacz wszystkie
↓ rozwiń
więcej
zobacz wszystkie
Pozostałe tematy

Liczba wizyt: 8109456

Tweety na temat @Ssb24pl Menu
Menu