Wyszukiwarka:

Uroczystość Wszystkich Świętych - 01.11.2020

Dzisiejsza uroczystość jest celebracją tych wszystkich, którzy bez reszty zawierzyli Jezusowi. Świętość to nie tylko dochodzenie do ideału, ale przede wszystkim przeżywanie Bożej codzienności (dzisiaj). Jezus w Ewangelii wychodzi i siada na górze, by pouczyć swych uczniów jaka jest ta (...)

Sen panien rozsądnych i nierozsądnych

Zapewne każdy z nas brał już kiedyś udział w uroczystościach ślubnych i weselnych. To jest bardzo ważny moment zarówno dla pary młodej, jak i zaproszonych gości. Również Pan Jezus, Maryja i apostołowie uczestniczyli w weselu. To właśnie w Kanie Galilejskiej Chrystus dokonał swego pierwszego cudu – przemienił wodę w wino (J 2,1-11). Pan Jezus, by zobrazować, czym (...)

Polecamy

Biblia Audio dla dzieci

BIBLIA AUDIO KIDS to 90 fragmentów z Pisma Świętego z komentarzami przygotowanymi specjalnie dla dzieci! Projekt nawiązuje do Katechizmu dla dzieci (Edycja św. Pawła). Warto czytać Pismo Święte z dziećmi - warto z nimi posłuchać - a koniecznie pytać - słuchać i opowiadać: Dopuście dzieci! Nie przeszkadzajcie im przyjść do [Jezusa], bo do takich jak one należy królestwo niebieskie (Mt 19,14) :) 

więcej

Edukacja osób starszych

2020-10-12

Ukazała się monografia Wprowadzenie do edukacji osób starszych. Edukacji osób w wieku senioralnym (geragogika) należy do jednej z subdyscyplin stosowanych (praktycznych) pedagogiki; zob. warto przeczytać/311

więcej
zobacz wszystkie
↓ rozwiń
więcej
zobacz wszystkie
Pozostałe tematy

Liczba wizyt: 6295190

Tweety na temat @Ssb24pl Menu
Menu