Wyszukiwarka:

Niedziela Wielkanocna - 21.04.2019 r.

Dzisiaj rok liturgiczny staje u swojego szczytu – świętujemy podstawową i najradośniejszą tajemnicę naszej wiary; radujemy się wspólnie z całym Kościołem, gdy stajemy przy pustym grobie i słyszymy Chrystusa wołającego: „Zmartwychwstałem i odtąd jestem z tobą!” (antyfona mszy wielkanocnej). Nasycajmy się płynącą (...)

Bóg nie może milczeć wobec zła

Biblijne przykłady postaci biblijnych uwikłanych w grzech są wezwaniem dla współczesnych do korekty życia, by zrozumieć siebie, zobaczyć swoje nieuporządkowanie, przejść drogę pokuty i przygotować się do sakramentu pojednania. Metoda utożsamienia się z postacią biblijną nie polega tylko na studium historii upadku, ale na naśladowaniu drogi pokutnej (...)

Polecamy

Nowy słownik wczesnochrześcijańskiego piśmiennictwa

Po prawie 50-ciu latach Wydawnictwo św. Wojciecha z Poznania publikuje Nowy Słownik Wczesnochrześcijańskiego Piśmiennictwa, gruntownie przepracowany i znacznie powiększony, który jest doskonałą pomocą nie tylko dla patrologów, ale również dla teologów, historyków, nauczycieli literatury i katechetów; rec.

więcej

Życzenia wielkanocne

2019-04-20

W życzeniach wielkanocnych przywołujemy "rzecz pierwszą, która nigdy nie może być przemilczana" (Franciszek). Chodzi o dobrą nowinę zawierającą trzy prawdy: Bóg cię kocha, Chrystus jest twoim zbawicielem, ON żyje! Alleluja - Christus vivit! Redakcja ssb24.pl

więcej
zobacz wszystkie
↓ rozwiń
więcej
zobacz wszystkie
Pozostałe tematy

Liczba wizyt: 4177989

Tweety na temat @Ssb24pl Menu
Menu